Všeobecné obchodní podmínky

Aktualizováno 1. 2. 2019 v souladu s pokyny a nařízeními GDPR.

Informace o našich zákaznících neprodáváme ani nesdělujeme třetím osobám ani společnostem.

Vaše soukromí je pro nás velmi důležité. Chráníme jej, jako by se jednalo o soukromí naše.

Nesdílíme ani neukládáme informace o platbách, nebo informace o platebních kartách. Pokaždé, když zaplatíte, budete znovu vyzváni k vyplnění platebních údajů. Naši poskytovatelé platebních služeb PayPal nesdílí vaše informace nikomu dalšímu. Když vidíme podrobnosti o vaší platbě, zobrazí se nám pouze poslední 4 číslice čísla vaší karty.

Jediné osobní údaje, které sdílíme, jsou informace poskytované přepravním společnostem ve formě přepravního štítku, pouze za účelem doručení vaší zásilky. Společnosti, poskytující přepravní služby mají svou vlastní politiku ochrany osobních údajů a nesdílejí vaši adresu nikomu dalšímu.

Používáme soubory cookie, abychom lépe porozuměli vašim potřebám a zlepšili funkčnost webu a poptávku. Některé aspekty vašeho procházení na webu mohou být sdíleny s google pro analytiku a statistiku. Tato webová stránka má sloužit jako příležitost pro trávení příjemných chvilek s uměním a zároveň užitečným místem, kde je možné si za velmi atraktivní ceny umělecká díla zakoupit.


Garantujeme 100% spokojenost a nejlepší možné služby všem uživatelům. V opačném případě Vám garantujeme vrácení peněz, popřípadě je možné se dohodnout na výměně zboží.